Dusler Sokagi
Üye Girişi | Üye ol | Üye Arama | Üyelik Problemleri
Ana Sayfa
Nostalji arama:
Toplam Cevap: 33
Ana Sayfa >> Nostalji >> Geyik >> Kız Tavlama Teknikleri (Mükemmel bir yazı)
Sayfalar: Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Kız Tavlama Teknikleri (Mükemmel bir yazı)
Yabanc?.

Cafe OrtamıCafe'ye gittiniz.Kapıyı açın önce kız geçsin!Sonra uygun bir yer bulup oturun.Kızla havadan sudan ilk muhabbeti yapın.Bu sırada garson çoktan gelmiş olacak.Size büyük ihtimalle Anabritanika ansiklopedisi gibi birer menü verecekler.Bu tarz cafelerde en uyuz konu "ne alacam lan ben şimdi?"sorusudur.Bunuda açıklıyorum!Sakın kıza hava atıcam diye bilmediğiniz bir şey ısmarlamayın!Mesela Guatemela Kahvesi diye bir şey gördün ve onu istedin diyelim.Direk babalara gelirsin!Çünkü bu kahve filtre kahvedir ve özel bir makinayla birlikte masaya gelir.O makinaya 5 dakika sonra basıp kahveni fincana koyarsın.Ama eğer biraz fazla basarsan makina fışkırır.Buda kızın sizi terketmesi için yeterli bir neden.Neymiş bilmediğimiz şeyleri söylemiyormuşuz. Ayrıca erkekler tarafından yapılan en büyük aptallıklardan biride kız bir şey istedikten sonra "Aynısından" demektir.Sakın böyle bir şeye kalkışmayın.Siz en iyisi menüyü uzun uzun inceledikten sonra çay içmek istediğinizi söyleyin!Garson "Ne çayı?" diye sorarsa "Rize çayı" diyin bu hem kızı güldürür hemde Rize çayı çok güzel bir çaydır.Niye içeceklerden bahsettiğimizi de açıklıyayım.Bu tarz cafe'ler inanılmaz pahalıdır.Yani az önce söylediğiniz çay bile sizi finalsal açıdan göçertir.O yüzden başka bir şeye özenmeyin.Efendi gibi için çayınızı!

Siparişinizi verdiniz,sıra geldi konuşulacak konulara.Öncelikle konuşurken sürekli gözlerinin içine bakın!Ve sakın masadaki bir şeyle oynamayın.İlk bir kaç dakika geyik yapın,okuldan,derslerden bahdedin! Sonra da o gün neden orada olduğunuzu kıza açıklayın.Yani ondan ne kadar çok hoşlandığınızdan falan bahsedin. Ama sakın Bu sırada geyiğe vermeyin.Kız en geç bu dakikalarda sizin ondan önce kaç kızla çıktığınızı soracaktır.Hiç tereddüt etmeden "15-16" diyin.Kız zaten bu eski ilişkileri bızıklamaz ama olaki sorarsa ikinci kuralımızı uygulayıp uydurun.Diyoruz olm salak bunlar,kesinlikle uydurduğunuzu düşünmeyeceklerdir.Ama mesela tutup ta kıza gerçeği söylerseniz,yani ilk çıktığınız kızın o olduğunu öğrenirse direk olarak sizi terkeder.Kızlar acemi erkekleri hiç sevmez.O yüzden siz beni dinleyin ve uydurun.

Kızla ilk buluşmanızda aşağıdakine benzer bir konuşma yapın. "İnan her an,seni düşünüyorum,o güzel gözlerini düşünükçe tarifi imkansız bir huzur doluyor içime,hele gülüşün yok mu ; karanlık gecelerin soğuk rüzgarlarında donmaktan koruyabilecek tek ateş misali ısıtıyor içimi.Birden hayatım değişti, inan senden önce bu kadar fazla ilişkim olmasına rağmen hiç kimseyi bu kadar sevmedim.Ne olur sen son ol.Diğerleri gibi ihanet etme bu büyük sevgime... " Bunu uydurabilme kabiliyetinize göre arttırın.Kızın gözlerinin içinin parladığının ve gitgide size daha yakın davranmaya başladığının farkına varacaksınız. Bu konuşma kızın sizi aklından çıkaramamasını sağlayacak olan bir bilinçaltı komutudur.Denenmiş ve sonuçlarda herhangi bir aksaklığa rastlanmamıştır.Yalnız bu konuşma kızın sizi en fazla iki gün düşünmesini sağlar,daha sonra kız bunların hepsini unutur (salakların beyin kapasitesi biz erkekler gibi yıllar önce olan bir konuşmayı bile hatırlayacak kadar geniş değildir) Bu yüzden konuşmanın 2 günde bir tekrarlanması ilişkinin geleceği açısından çok önemlidir.

Baya bir konuşup kızın eve gidince de sizi düşünmesini sağladıktan sonra artık cafeden ayrılma vakti gelmiştir.İşte olayın en pis tarafı!Nasıl hesap istiyceksin? Garsonu masaya çağırıp alçak sesle " Hesabı alabirmiyim?" diyin.Kız milleti hesap gelince hemen atlar "Ben veriyim " diye.Sakın bunu ciddiye almayın.Kesin trip yapıyordur.Kız milleti gittiğiniz her yere hesabı sizin ödeyeceğinizi düşünerek gider.Ama hesap geldiğinde ezilmemek içinde "Ben veriyim" tribine girerler. Bunun her zaman trip için yapıldığını sakın unutmayın.Hesabı özellikle ilk seferde mutlaka siz ödeyin.Kız kesinlikle itiraz edecektir,bu durumda da ,eğer kız çok ısrar ederse "Bir dahaki sefere sen ödersin" diyip konuyu kapatın.

03-12-2006 18:01
Yabanc?.

Cafe ÇıkışıEvet cafeden çıktınız ama kızın eve gitmesine daha çok var.Peki şimdi ne yapacaksınız?Az önce ödediğiniz hesap hala aklınızı başınıza getirmediyse başka bir cafeye gidebilirsiniz ama benim tavsiyem şu:kıza "Biraz yürüyelim mi?" diyin. Ben bugüne kadar "Hayır, yürümeyelim "diyenine rastlamadım.Yürürken geyik yapmaktan kaçınarak kıza sürekli ona ne kadar aşık olduğunuzdan ve onun yanında ne kadar mutlu olduğunuzdan falan bahsedin.Tabi bu sırada yürürken kesinlikle ana caddeleri seçmeyin.Arka sokaklar tam bu işe göredir.Bulunduğunuz yerde deniz varsa sahil çok daha iyi bir seçimdir.Ankaradaki arkadaşlar ise gençlik parkının en kötü tercih olduğunu biliyorlardır...bi kizla asla gidilmez de... Neyse kızın önce yavaşça elinden tutun.Ama bu sırada yanınızdakinin karşıdan karşıya geçirdiğiniz yaşlı bir nine değil, sevgiliniz olduğunu aklınızdan çıkarmayın.Yani elini tutuş biçiminiz çok önemli.Kızların eleele tutuşmaktan çok fazla zevk aldıklarından ve hatta bundan tahrik bile olabildikleri tarafızca yapılan bilimsel araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.Bu yüzden her fırsatta elele tutuşmaya gayret gösterin.
Sonra yürürken bir anda,ve kızın engel olmasına fırsat vermeyek kadar hızlı bir şekilde kıza sarılın.Abaza bünyeniz kızın narin bedenine yakınlaştıkça daha da azacak ve bir adım daha ileri gidip kızı öpmek istiyceksiniz.Sakın böle bir hata yapmayın. Daha çok erken.Bu konuda ayrıntılı bilgi için bkz.Kızı Eve Atma.Sakin olun.Kız salak olduğundan sizin bişey yapacağınızı sanıp havaya girecektir.Ama ilk başlarda bişey yapmazsanız kızın bu şekilde bi taraflarını kaldırmamış olursunuz.Bu da uzun vadede size kızın azıp sizin üzerinize atlaması yani hiç bir şekilde naz yapmaması olarak geri döner.İyi düşünün ilk günkü bir öpücük denemesine karşılık yiyeceğiniz tokat ve terkedilmenin getirdiği hüsran mı,yoksa biraz sabrederek elde edilmiş büyük bir zafer mi?Tabi ki ikinci şık. Artık kızın eve gitme vakti de geldi.Kızla aynı semtte oturmuyorsanız kızı evine bırakmak gibi bir aptallık yapmanıza hiç luzum yok.Kazık kadar kız,sizden önce evine nasıl gidiyordu?Bırakın gitsin.Ama kızın eve gidip gitmediğini kontrol etmelisiniz. Çünkü sizin yanınızdan erken ayrıldıysa muhtemelen o gün buluşacağı bir başka erkek daha vardır.Bu da pek hoş bir şey değildir yani.Bunu anlamanın en kolay yolu şudur:Kızlar ilk buluşmaya gitçekleri gün evden olabildiğince geç dönmek üzere ortamı ayarlayıp öyle çıkarlar.Yani ilk buluştuğunuz gün kız sizin yanınızda 2 saat takılıp "Eve gitmem lazım,annem duysa kızar,babam duysa keser "moduna girmişse siz kıllanmaya başlayın ama bunu kıza sakın belli etmeyin.
Kızı öpüp(Tabi ki yanağından )) )ve evine ulaşabileceği süreyi ortalama olarak hesaplayıp en kısa zamanda evi arayıp bi şekilde evde olup olmadığını kontrol edin. İleride de ayrıntılı olarak açıklayacağımız üzere kızı telefona istemek kız açısından evde büyük bir problem yaratır.Ama siz kızın evini aradığınızda başka bir ad uydurup kızın evde olup olmadığını sorup kızı telefona ister ve kızın sesini duyar duymaz yüzüne kapatırsanız problemin sizin tarafınızdan yaratılmış olabileceği bu salak kızın aklına bile gelmez.Bırakın kız biraz azar işitsin.Siz kızın sizi aldatmadığına emin oldunuz ya.artık sorun yok. Buraya kadar gelebildiyseniz o kız artık sizin sevgiliniz demektir.Artık hain planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz ama daha önce de söylediğimiz gibi asıl marifet kızı tavlamak değil,kızın sizin onunla işiniz bitinceye kadar sizi terketmemesini sağlamaktır.

03-12-2006 18:02
Yabanc?.

Terk Edilme
Siz kendinizi ne kadar kasarsanız kasın bu salak kız sizi elbet terkedecek. Neyse ki biz varız.Kızın sizi terketmek için başvuracağı yöntemleri ekarte edip kızın sizi terketmesini geciktirmeyi de öğreticez.Ama öncelikle gelin isterseniz hep birlikte bu salak kızların sizi neden terkedebileceklerine değinelim. (Ulan buda iyice terete sipikeri gibi oldu ))

Bu salaklar daha önce de defalarca söylediğimiz gibi bir şey yapmadan önce biz erkekler gibi beyinlerini kullanmazlar.O yüzden bu konuda da kızların yapacakları hiçbirşeyde mantık aramamak yapılacak en mantıklı iştir.

Kızın sizden sıkılmış olması ihtimali en büyük ihtimaldir.Çünkü bu kız milleti (sanki kendileri çok mükemmelmiş gibi) onu eğlendirememeye başladığınız an sizden soğur ve kendilerini sizden daha fazla eğlendirecek diğer bir erkek arayışına başlarlar. Kız sizden iyice soğumaya başlamış ve arkadaşınızın evine artık gidemiyorsanız yada gitseniz bile kız size türlü bahaneler uydurarak sevişmeye yanaşmıyosa önlem almaya başlamanının zamanı gelmiş demektir.Zira kızın sizden sıkılmasının nedenlerinden biri de cinselliği ya çok abartmış yada hiç cinsellik mevzuğuna girmiyor olmanızdan kaynaklanır.Her iki durumda da kız sizi terkeder kalırsın orta yerde.O yüzden iyi dinle şimdi.Kıza onu doyuracak kadar cinsellik vermen lazım.Aksi taktirde kız bunu sana asla açık açık sölemez ama diğer yaptığı bütün haraketlerde kıl kıl davranmaya başlar.İçinden sizin eşcinsel olduğunuzu bile düşünür ve hatta bunu diğer bütün kız arkadaşlarına da anlatır.Yani bu kız sizi terketse bile terkedilmekle kurtulamazsınız aynı zamanda kızı tanıyan kızlarla bir daha asla çıkamazsınız.Oysaki siz büyük bir ihtimalle olayın romantik yönünü yaşayıp cinselliği sona bırakmayı ve böylece kızın gözünde daha da büyümeyi planlamışsınızdır. Ama böyle bir şey olmaz.Dediğimiz gibi ilk bir kaç gün canım cicim muhabbeti yapın ondan sonra action.İkinci seçenekte ise siz kıza onunla gerçekten neden çıktığınızı çok belli etmişinizdir.Artık ne kadar inkar etseniz hiçbir işe yaramaz.Kız bir süre sonra gelir ve size " Bazen sanki beni değilde bedenimi seviyormuşsun gibi düşünüyorum,farkındamısın bilmiyorum ama uzun zamandır aramızda cinsellikten başka hiçbirşey yok" der ve kız bu sözleri söyledikten sonra olay en kısa zamanda biter. Siz bunları duyunca gerçek niyetiniz ortaya çıktığı için mutlaka bişeyler uydurup hemen oracıkta kızın gönlünü almalısınız."Olur mu bebeğim öyle şey?Ben seni sen olduğun için seviyorum.Sana ne kadar aşık olduğumu bilmiyormusun?istemiyorsan bundan sonra sevişmeyebiliriz.Benim için hiç sorun değil.Ama sen de biliyorsun ki bu aşkımızı körüklüyor.Biz bu yatakta bedenlerimizi değil ruhlarımızı bölüşüyoruz ve aşk bölüştüçe artan tek şeydir.Paylaşım olmaksızın bir aşk düşünülemez"Ama istemiyorsan dediğim gibi bir daha yapmayabiliriz.Sen yanımda ol bana yeter. Seni deliler gibi seviyorum bebeğim."tarzında bir konuşma belki ortamı yumuşatabilir.O da eğer gerçekten olayı çok abartmadıysanız.Böyle bir konuşma yaptıktan sonra kız sizin hakkınızda düşündüğü şeylerden dolayı kendinden utanacak ve ona gerçekten aşık olduğunuzdan bir süre hiç şüphelenmeyecektir.Ama bu konuşmadan sonra da aynı şekilde davranmaya devam ederseniz bu sefer harbiden kız sizi terkeder.Hem daha yeterince sevişmediniz.Daha denemediğiniz yüzlerce fantazi var.O yüzden bir süreliğine cinsellik dosyasını kapatıp aşırı romantik bir ilşki yaşayın.İlk bir kaç gün canım cicim,ondan sonra hoooooooooop yatağa.Bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli iki şey ise kıza pahalı hediyeler almamak ve fantazilerinizi gerçekleştirmek için elinizi olabildiğince çabuk tutmak. Çünkü kız sizi en kısa zamanda terkedecek.siz yeni bir kız ayarlayıp kenarda tutun. Kız sizi terkettikten hemen sonra o kızla çıkmaya başlarsınız. Hem bu sizi terkeden kızın yeni sevgilinizi kıskanıp sizi kaybettiği için pişman olmasına ve size geri dönmek istemesini sağlar.Bırakın geri dönsün. Fazla sevgili göz çıkarmaz.

03-12-2006 18:03
Yabanc?.

Aşk Nasihatleri
• Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacim var demeyi unutmayin.
• Ask siiri yazin.
• Yagmurda el ele yürüyün.
• Radyodan onun için sarki isteyin.
• Ruj ya da tras kremi ile aynaya "seni seviyorum" yazin.
• Çantasina, cüzdanina ya da yastiginin altina küçük ask notlari saklayin.
• Kahvaltida kalp sekilli tostlar yapin.
• Gazetenin kisisel bölümüne ask notlari yazin.
•Sehir içinde fayton gezintisine çikin.
• Süpriz haftasonu tatili hazirlayin.
• Sevgilinizin ufak tefek gündelik ev islerini yapin.
• Ajandasindaki uzak tarihlere ikiniz için randevular yazin.
• En sevdigi restorana reservasyon yaptirin.
• Gidilecek filmi seçmesine izin verin.
• Ona ayak masaji yapin.
• Kalp seklinde bir kitap ayiraci yapin ve okudugu kitabin arasina koyun.
• Romantik müzik CD'si koyun ve dans edin.
• Sadece ikiniz için sürpriz parti düzenleyin.
• Sevgilinize pofuduk oyuncaklar alin.
• Birbirinizin falini okuyun.
• Birbirinizde en çok sevdiginiz 10 özelligin listesini yapin.
• Bu listeyi göze görünecek bir yere koyun.
• Onun adini vücudunuza dövme ile yazdirin.
• Ikiniz için bir fotograf albümü hazirlayin.
• Birlikte kampa gidin ve sadece bir uyku tulumu alin.
• Bir sisede, balonda ya da sandwichte ask notu gönderin.
• Sevdigini bildiginiz bir çizgi film karakterini taklit edin.
• Birlikte dus alin.
• Isiklari loslastirip kanepede tv izleyin.
• "Özür dilerim" deyip, öpüp barisan taraf olun.
• Birbirinize masaj yapin.
• Gün boyunca her saat basi öpüsün.
• Bir sepet dolusu sirin hediyeler gönderin.
• Banyo aynasindaki buhara "Senin için deliriyorum" yazin.
• Kocaman bir kurdele ile yataginizi paketleyin.
• Onun benzin deposunu doldurun.
• 18 yasinda gibi davranin hatta piercing yapin.
• Sebepsiz yere bir buket çiçekle çikin karsisina.
• Birlikte scrabble oynayin, kullanabildiginiz kadar ask kelimesi kullanin.
• Ona köpük banyosu hazirlayin, etrafina mumlar yakin.
• Parkta piknik yapin.
• El ele tutusun.
• Evde mum isiginda romantik bir yemege giden yolu gül yapraklari ile donatin.
• Bir hayir kurumuna sevgiliniz adina bagis yapin.
• Onun kiyafetlerini yerden kaldirin ve ona bu konuda hiç birsey söylemeyin.

03-12-2006 18:05
Yabanc?.

bu yazı uzun olup tamamen okumaya deer
yazı tamamen alındır kişisel düşüncelerim deildir

03-12-2006 18:07
Yabanc?.

valla üstad işimiz bunlara kaldıysa yandık......

03-12-2006 18:09
Yabanc?.

yaa yazmıycam diyorum yine dayanamıyorum...allah aşkına arkadaşlar neden böyle saçma sapan forumlar açıp kendiniz komik duruma düşürüyosunuz...neden topic kirliliği yapıyoruz...başka konu kalmadı mı allah aşkına...türkiye'de bu kadar çok aç,yetim,zalim,koltuk sevdalısı v.s varken neden böyle akıl almaz forumlar açılıyo...

03-12-2006 18:14
Rose Hüzünbaz
Mesajlar: 31820

Oº°&¨£®@¥¨&°ºO demiş ki; yaa yazmıycam diyorum yine dayanamıyorum...allah aşkına arkadaşlar neden böyle saçma sapan forumlar açıp kendiniz komik duruma düşürüyosunuz...neden topic kirliliği yapıyoruz...başka konu kalmadı mı allah aşkına...türkiye'de bu kadar çok aç,yetim,zalim,koltuk sevdalısı v.s varken neden böyle akıl almaz forumlar açılıyo...03-12-2006 18:15
Yabanc?.

slm nasılsınız beni aranızda istermisiniz

03-12-2006 18:16
Yabanc?.

ne kadar gereksiz bir form

03-12-2006 18:18
Sayfalar: 1, 2, 3, 4

Şiirler | Hikayeler | Komik Hikayeler | Anılar | Güzel Sözler | Fıkralar | Ekart | Nostalji | Yigit Özgür Karikatürleri

Etiket | Forum | Gezi Rehberi
Copyright © 2005 DuslerSokagi.com. Bir eğlence sanatı. | iletisim: iletişim